Nasi instruktorzy:

Szkoła Pływania „NIE BÓJ ŻABY”

Karolina Matusiak

Trener, instruktor pływania
mgr wychowania fizycznego

O mnie

Prywatnie jestem szczęśliwą Mamą dwójki wspaniałych dzieci, a zawodowo mgr wychowania fizycznego, absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na Wydziale Wychowania Fizycznego.

Pracuję jako nauczycielka wf-u w Szkole Podstawowej oraz mam wieloletni staż pracy jako trener, instruktor pływania. Sport to moja życiowa droga, od najmłodszych lat byłam zawodniczką i pasjonatką sportu... jak również motoryzacji, stąd przez pewien czas pracowałam jako instruktor nauki jazdy. Praca ta dawała mi również dużo satysfakcji, ponieważ i tu przekazywałam wiedzę i umiejętności...niestety za dużo musiałam siedzieć w jednym miejscu :-)

Uwielbiam wyzwania i może dlatego praca nad osiągnięciem nie tylko swoich własnych celów sprawia mi najwięcej satysfakcji. Z każdym dniem poprzez moją pracę spełniam swoje marzenia i pomagam realizować je innym.

Szkoła Pływania „NIE BÓJ ŻABY”

Sylwia Weżgowiec

Trener pływania,
Instruktor fitness oraz aqua aerobiku

O mnie

Jestem nauczycielem wychowania fizycznego w klasach II i III wygasającego gimnazjum oraz I-VI szkoły podstawowej.

Posiadam doświadczenie zawodowe zarówno w prowadzeniu sekcji pływackiej, jak również nauk pływania na każdym poziomie. Prywatnie jestem szczęśliwą i pozytywnie zakręconą mamą dwóch dziewczynek 8 i 5 latki.

W wolnych chwilach lubię jeździć na rowerze i rolkach z moimi ukochanymi córeczkami. Uwielbiamy wszyscy razem podróżować i zbierać nowe doświadczenia.Kamil Reniec

Instruktor pływania

O mnie

Posiadam ponad 10 lat doświadczenia w prowadzeniu zajęć nauki i doskonalenia pływania dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Prowadzę zajęcia ruchowe dla grup przedszkolnych, zajęcia z korekcji i kompensacji wad postawy oraz treningi przygotowania motorycznego dla drużyn sportowych. Współtworzyłem Ursynowski Program Nauki Pływania dla klas II szkół podstawowych.

Fascynuję się pływaniem, koszykówką i sztukami walki. Aktywnie trenuję i stratuję w zawodach triathlonowych. W 2017 roku zrealizowałem wyzwanie jakim było ukończenie dystansu 1/2 ironmen-a (1900 m. pływania na wodach otwartych, 90 km na rowerze, około 21km biegu).

Poza sportem, lubię spędzać aktywnie czas z rodziną na spacerach, przejażdżkach rowerowych, wędrówkach. Uwielbiam polskie morze oraz góry. Moją maksymą jest powiedzenie Pana Wojciecha Oczko: „Ruch zastąpi prawie każdy lek, podczas gdy żaden lek nie zastąpi ruchu”