Nasi instruktorzy:

O nas

Nazywamy się Karolina i Mariusz Matusiak jesteśmy małżeństwem z dwójką dzieci, pasjonatami sportu i z zaangażowaniem tworzymy Naszą Szkołę Pływania Nie Bój Żaby. Nazwa wesoła bo i my staramy się iść z uśmiechem i pozytywną energią przez życie. Oboje jesteśmy instruktorami pływania z wieloletnim stażem pracy. Jednocześnie pracujemy również jako nauczyciele.

Nasze CV jest bogate w uprawnienia instruktorskie, trenerskie, kierowników kolonii i obozów. Jesteśmy także ratownikami WOPR, oraz mamy ukończony kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Cały czas się szkolimy i doskonalimy swoje umiejętności, ukończyliśmy również studia podyplomowe na kierunku Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną (Oligofrenopedagogika), aby swoją wiedzę i umiejętności przekazywać coraz większej grupie osób. Organizujemy pokazy ratownictwa, zajęcia: „Bezpieczni nad wodą” , „Bezpieczna zima”, „Bezpieczne wakacje”, „Mały ratownik” jak również eventy m.in. urodziny na basenie i inne.

Zapraszamy Cię serdecznie na zajęcia w szkole pływania Nie Bój Żaby. Mamy doświadczenie w pracy instruktorskiej w każdej kategorii wiekowej od niemowlaka do osób dorosłych. Prowadzimy zajęcia grupowe i indywidualne, nie zastanawiaj się tylko spróbuj. Umiejętność pływania daje niesamowitą przyjemność (szczególnie podczas wakacji), ale też poczucie bezpieczeństwa, że ja czy moje dziecko poradzi sobie w wodzie w razie nagłejsytuacji.

Czekamy na Ciebie na zajęciach

Miło było nam Cię tu gościć Karolina i Mariusz

Nasze motto to : „ Jesteś wart tyle ile dajesz innym”